poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Eien ni hitoribocchi no sadame

Po raz kolejny dotarło do mnie, że jestem tak aspołeczna, iż wydaje mi się to nienormalne. Człowiek jest zwierzęciem żyjącym w grupie, a ja...? Przerażające. I co się dziwić, że nie mogę znaleźć tego, czego pragnę...?

Zasłuchuję się ostatnio w "Hitoribocchi no sadame". Niemalże jak piosenka o mnie samej...

4 komentarze:

 1. ja oprócz mojego mężczyzny nie mam nikogo, nawet w klasie są różne grupki a ja do żadnej nie nalezę.. więc troszkę Cię rozumiem. wszystko się ułoży :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W klasie miałam podobnie, w liceum trzymałam się tylko z koleżanką, którą znałam od czasów podstawówki...
   A czy się ułoży... Zobaczymy.

   A.

   Usuń
 2. Nie jesteś aspołeczna. Jesteś introwertyczką. A to nic złego. Choć może ciężko w to uwierzyć, większość czasu spędzam czytając romanse lub jakieś fantasy. Ewentualnie słucham jakiś smętów. I kto by powiedział, że ja, od czasu do czasu dusza towarzystwa i całkiem wesoła osoba, siedzę w swoim pokoju, z pamiętnikiem na kolanach i wylewam żale?? A jedyny, dobry, znany mi sposób to pisanie pamiętnika.

  Tak to bywa, czyż nie? bycie trochę aspołecznym nie jest takie złe. Przynajmniej masz czas, żeby zastanowić się co zrobisz dalej. Choć ja za dużo myślę i za mało robię ^^" Wstyd! (dla osoby dorosłej...teoretycznie)

  Co do studiów... Dobra myśl. Ja ze swoich pewnie zrezygnuję. Kto wie... Jak nie odnajdę tego, co mnie na początku tak kręciło w archeo, to rezygnuję. Nie będę się męczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że ja nigdy nie jestem duszą towarzystwa. Wesoła potrafię być tylko raz na jakiś czas i to jedynie przy kilku konkretnych osobach. Co do pamiętnika... Kilka już zapisałam i wciąż z tego nie rezygnuję.
   Czasu to ja mam w bród, skoro nigdzie nie wychodzę. Moje życie zamyka się do książek i internetu, ewentualnie paru członków rodziny i Suzu.

   Archeologia przestała Cię kręcić? Dlaczego? Myślisz nad tym, by iść na inny kierunek?

   Aya

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny. Będzie mi miło, jeśli zostawisz po sobie komentarz. Jeśli tylko czas mi na to pozwoli, z chęcią się odwdzięczę.